Al vanaf het allereerste begin was duidelijk dat Ralph ontzettend handig met een auto is.

Het schakelen had je vrij snel onder de knie en je was je al snel bewust hoe je enorm zuinig kon gaan rijden.

(Leuk feitje: je bent de allereerste die zichzelf het cijfer 11 gaf bij ‘milieubewust rijden’ op het zelfreflectieformulier)

Maar dat is nog zeker niet alles, want Ralph heeft iets geopenbaard bij de lesauto waarvan ik niet eens wist dat het erop zat.

Het gebeurde nog wel eens dat je iets te laat was met remmen, waardoor je op het laatste moment de rem in moest trappen.

Maar één keer ging je zo hard op een stilstaande auto af dat de auto zelf een remingreep deed.

Toen sprak je de legendarische woorden: Als ik dit op m’n examen heb, ben ik dan gezakt? Iets waar ik nog steeds om kan lachen!

Afgelopen vrijdag mocht Ralph zijn rijkunsten gaan vertonen met iemand anders aan z’n zijde. Of zoals hij dat mooi kon zeggen; m’n dominantie tonen richting de examinator.

Soms moet je gewoon even je ellebogen naar buiten duwen om te laten zien dat je je rijbewijs verdient.

Zo lang dat maar op een veilige manier gebeurt.

Ik vroeg voor je examen aan je of je er zin in had, maar het antwoord was een duidelijk nee. Oké, maar heb je er wel vertrouwen in? Ook dat was een nee.

Je wilde er eigenlijk wel snel klaar mee zijn, wat ik me best kon voorstellen.

Met frisse tegenzin deed je de examenrit, maar de uitslag maakte alles goed.

Eerst nog even zogenaamd je ouders teleurstellen door te zeggen dat je gezakt was, maar hier greep ik toen maar even voor een laatste keer in 😉

Nogmaals van harte gefeliciteerd met je rijbewijs Ralph! En goed je dominantie getoond richting het CBR.

Het was gezellig in de auto en we zwaaien nog als we elkaar op de weg tegenkomen!

Category